0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
Regulamin Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej z Okazji Dnia Dziecka o Puchar Prezydenta Miasta Siedlce.
Organizatorem turnieju jest klub sportowy UKS „9” Siedlce.
Kontakt:
Artur Bojanczuk 607 757 407
Strona informacyjna: http://www.uks9siedlce2000.futbolowo.pl
CEL TURNIEJU
Popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie idei wychowania przez sport, możliwość rozwoju dla chłopców uzdolnionych ruchowo, konfrontacja drużyn z różnych regionów Polski.
TERMIN I LOKALIZACJA TURNIEJU
Turniej odbędzie się 3-4 czerwca 2011 roku na orliku zlokalizowanym przy Publicznym Gimnazjum nr 5 w Siedlcach im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Graniczna 1.
NAGRODY
Puchary, medale dla najlepszych 3 zespołów.
Statuetka dla najlepszego zawodnika.
Statuetka dla króla strzelców.
Statuetka dla najlepszego bramkarza.
Dyplomy dla każdej drużyny.
ZASADY UCZESTNICTWA
1. Turniej przeznaczony jest dla zawodników z rocznika 2000 i młodszych.
2. Organizator popiera opłatę wpisową w wysokości 200 zł od drużyny. Kwota to w całości będzie przeznaczona na pokrycie kosztów związanych z organizacją turnieju.
3. Zespoły grają w składach siedmioosobowych 6 graczy w polu + bramkarz
4. Każdy zawodnik w całym turnieju występuje z tym samym numerem na koszulce w razie zmiany numeru prosimy o poinformowanie organizatorów.
5. Kierownicy drużyn muszą mieć przy sobie ważne badania lekarskie zawodników oraz legitymacje szkolne, lub inne dokumenty(ze zdjęciem), potwierdzające tożsamość i datę urodzenia zawodników.
6. Opiekunowie drużyn ponoszą odpowiedzialność za zachowanie swoich zawodników w trakcie turnieju.
7. Za niewłaściwe zachowanie zawodników, opiekunów drużyn, trenerów, rodziców i kibiców powodujących przerwanie meczy, dana drużyna może być wykluczona z dalszych rozgrywek – decyzję podejmują organizatorzy turnieju.
8. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe i osobiste uczestników Turnieju.
9. Za szkody spowodowane przez dana drużynę koszty ponoszą opiekunowie drużyn, rodzice.
SYSTEM ROZGRYWEK
I FAZA GRUPOWA:
W turnieju bierze udział 12 drużyn podzielone na 2 grupy.
Zespoły będą rozgrywać mecze w grupach systemem „każdy z każdym”.
Czas meczu 2 x 12 min.
II FAZA FINAŁOWA:
FINAŁ B:
Drużyny, które zajęły w grupach 6 miejsca będą walczyć o miejsca 11-12
Drużyny, które zajęły w grupach 5 miejsca będą walczyć o miejsca 9-10
Drużyny, które zajęły w grupach 4 miejsca będą walczyć o miejsca 7-8
Drużyny, które zajęły w grupach 3 miejsca będą walczyć o miejsca 5-6
Czas meczu 2 x 12 min.
FINAŁ A:
Drużyny, które zajęły 1 i 2 miejsca będą walczyć o miejsca 1-4
Zwycięzca grupy A grać będzie z drugą drużyna grupy B
Zwycięzca grupy B grać będzie z drugą drużyna grupy A
Zwycięzcy walczą o 1 miejsce, przegrani o miejsce 3.
Czas meczu 2 x 12 min.
ZASADY GRY
1. Wymiary boiska: 40 x 20 m.
2. Pole gry wyznaczają linie.
3. Bramki o wymiarach 2 x 5 m.
4. Piłka nr 4.
5. Czas gry: 2 x 12 minut z 1 minutową przerwa na zmianę stron i uzupełnienie płynów.
6. W przypadku remisu w fazie finałowej – po 5 rzutów karnych, dalej po 1 rzucie karnym aż do skutku.
7. Przerwa między meczami nie dłuższa niż 2 minuty.
8. Obuwie: Korki Lanki.
9. Ochraniacze na piszczele – obowiązkowe
10. W przypadku konieczności założenia znaczników, o tym która drużyna je założy, decyduje sędzia w drodze losowania(rzut monetą).
11. Bramkarz może chwytać piłkę tylko w polu bramkowym. Nie może jej chwytać w ręce, po podaniu od zawodnika swojej drużyny(wyjątek to zagranie głową)
12. Każde wznowienie gry od bramki, wykonywane jest ręką.
13. Gra bez „spalonego”
14. Zmiany hokejowe, bez ograniczeń. Najpierw zejście zawodnika z pola gry, dopiero potem wejście zmiennika.
15. Rzuty z autu wykonywane są rękami.
16. Bramka nie może być zdobyta bezpośrednio z autu.
17. Podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się nie bliżej, niż w odległości 5 m. od piłki.
18. Rzuty karne wykonywane są z odległości 9 m. od bramki.
19. Zawodnik może zostać ukarany za przewinienie, wykluczeniem z gry na 2 minuty.
20. Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej
PUNKTACJA
Za wygrany mecz drużyna otrzymuje 3 punkty, za remi 1 punkt, w przypadku porażki 0 punktów.
O kolejności miejsc w grupie decydują:
1. Liczba zdobytych punktów.
2. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwa zespoły decydują:
A – wynik bezpośredniego spotkania
B – lepsza różnica bramek w całym turnieju
C – Większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju
3. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez więcej niż dwa zespoły przeprowadza się dodatkową punktację pomocnicza spotkań wyłącznie miedzy zainteresowanymi (tzw. „mała tabela”), kierując się kolejno zasadami podanymi w punkcie 2 w podpunktach A, B i C biorąc pod uwagę jedynie wyniki spotkań pomiędzy zainteresowanymi zespołami.
UBEZPIECZENIE
Organizator nie ubezpiecza zawodników i nie ponosi odpowiedzialności za szkody lub wypadki losowe poniesione przez uczestników turnieju.
Grupa A:
1. Piast Białystok
2. AMPLUS Łuków
3. Bajorki Wilanów Warszawa
4. Dąbrówka Mińsk Mazowiecki
5. Orlęta Radzyń Podlaski
6. Olimpia Zambrów
Grupa B:
1. Hetman Zamość
2. MOSiR Bielsk Podlaski
3. SEMP Warszawa
4. Cresovia Siemiatycze
5. Radomiak Radom
6. UKS „9” Siedlce
Dzień I
| Godz. | Nazwa drużyny | Nazwa drużyny | Wynik |
1 |
| Piast Białystok | Bajorki Wilanów |
|
2 |
| Hetman Zamość | MOSiR Bielsk Podlaski |
|
3 |
| AMPLUS Łuków | Dąbrówka Mińsk Maz. |
|
4 |
| Bajorki Wilanów Warszawa | Orlęta Radzyń Podlaski |
|
5 |
| MOSiR Bielsk Podlaski | SEMP Warszawa |
|
6 |
| Dąbrówka Mińsk Maz. | Piast Białystok |
|
7 |
| AMPLUS Łuków | Bajorki Wilanów |
|
8 |
| MOSiR Bielsk Podlaski | UKS „9” Siedlce |
|
O T W A R C I E T U R N I E J U | ||||
9 |
| Hetman Zamość | Radomiak Radom |
|
10 |
| Orlęta Radzyń Podlaski | Olimpia Zambrów |
|
11 |
| Dąbrówka Mińsk Maz. | Bajorki Wilanów |
|
12 |
| MOSiR Bielsk Podlaski | Cresovia Siemiatycze |
|
13 |
| Radomiak Radom | UKS „9” Siedlce |
|
14 |
| Bajorki Wilanów | Olimpia Zambrów |
|
15 |
| Cresovia Siemiatycze | Hetman Zamość |
|
16 |
| AMPLUS Łuków | Orlęta Radzyń Podlaski |
|
17 |
| MOSiR Bielsk Podlaski | Radomiak Radom |
|
18 |
| Hetman Zamość | SEMP Warszawa |
|
19 |
| Cresovia Siemiatycze | UKS „9” Siedlce |
|
20 |
| Piast Białystok | Orlęta Radzyń Podlaski |
|
21 |
| Cresovia Siemiatycze | Radomiak Radom |
|
Dzień II
| Godz. | Nazwa Drużyny | Nazwa Drużyny | Wynik |
1 | 8:00 -8:25 | UKS „9” Siedlce | SEMP Warszawa |
|
2 | 8:25 – 8:50 | AMPLUS Łuków | Olimpia Zambrów |
|
3 | 8:50 – 9:15 | Dąbrówka Mińsk Maz. | Orlęta Radzyń Podlaski |
|
4 | 9:15 – 9:40 | Hetman Zamość | UKS „9” Siedlce |
|
5 | 9:40 – 10:05 | Piast Białystok | Olimpia Zambrów |
|
6 | 10:05 – 10:30 | SEMP Warszawa | Radomiak Radom |
|
7 | 10:30 -10:55 | Dąbrówka Mińsk Maz. | Olimpia Zambrów |
|
8 | 10:55- 11:20 | Piast Białystok | AMPLUS Łuków |
|
9 | 11:20 – 11:45 | Cresovia Siemiatycze | SEMP Warszawa |
|
Mecze Półfinałowe
10 | 11:55 – 12:20 | A1 | B2 |
|
11 | 12:20 – 12:45 | B1 | A2 |
|
Mecz o miejsce 5 - 6
12 | 12:45 – 13:10 | A3 | B3 |
|
Mecz o miejsce 7 - 8
13 | 13:10 – 13:35 | A4 | B4 |
|
Mecz o miejsce 9 - 10
14 | 13:35 – 13:50 | A5 | B5 |
|
Mecz o miejsce 11-12
15 | 13:50 – 14:15 | A6 | B6 |
|
Mecz o miejsce 3
16 | 14:15 – 14:40 |
|
|
|
Mecz finałowy
17 | 14:40 – 15:05 |
|
|
|
15:30 – Oficjalne zakończenie turnieju.
|
Orzeł Łosice | 1:7 | UKS "9" Siedlce |
2011-05-14, 17:00:00 |
||
Najbliższa kolejka 15 | |||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 8, wczoraj: 8
ogółem: 169 815
statystyki szczegółowe